Ne kartą girdėjau sakant, jog tobulybei ribų nėra, tačiau aš to siekiu... ir nuoširdžiai tikiu, kad kiekvienas tai gali rasti. Aš savąjį kelią radau, o dabar atėjo eilė padėti rasti Jums savąjį. Tai mano mokymosi programa, kurią kūriau natūraliu būdu ne vienerius metus, remiantis savo patirtimi, savo nesėkmėm ir sėkmėm, atsižvelgiant į mokinių „sunkumus“, analizavau jų mokymosi procesą, rezultatus, o gautą analizę panaudojau savo visai paprastai programai sukurti ir ištobulinti, kuria dabar ir noriu su Jumis pasidalinti.


Apie Agnę Kuncaitę

Aš, Agnė Kuncaitė, jauna, kartais visai nieko atrodanti, nedidelio ūgio anglų kalbos dėstytoja su didele ir atvira širdimi!

Kaip aš pati išmokau anglų kalbą? - vaikystėje 3m. gyvenau Londone, lankiau ten mokyklą. Anglų kalba ,,atėjo'' natūraliai, bet turiu pripažinti, kad muzika (ypatingai atlikėja Celine Dion) labai prie to prisidėjo, o vėliau padėjo ir pačiai muzikos ir dainų principu kurti savo mokymosi metodiką ir pritaikyti tai mokiniams mokantis užsienio kalbų. Grįžusi į savo gimtąją šalį supratau, kokią didelę meilę jaučiu anglų kalbai, nes man tai buvo ne tik hobis, muzika mano širdžiai, bet ir dalis manęs. Tik pradėjusi studijuoti Vilniuje, iškart ėmiausi darbo mokyti vaikus anglų kalbos, o vėliau pradėjau dirbti su suaugusiais ir tada supratau, kad TAI mano pašaukimas, BET labai greitai supratau, kad dirbant tradiciniuose užsienio kalbos centruose baisiai neįdomu dėstyti kiekvieną pamoką pagal vadovėlį - nėra efektyvu, o svarbiausia - rezulatatas dažnai nuviliantis. Taigi 2012m. buvo įkurta ,,Agne's English School" mokyklėlė, o po kelių metų intensyvaus darbo su mokiniais, gimė mano kurtos pirmosios dainos ir knygelė "Sing2Me" - skirta jaunimo ir suaugusiųjų anglų k. lavinti, o šiuo metu džiaugiamės ir savo 100 anekdotų rinkiniu su LT-EN įrašais, kurie taip pat puikiai tarnauja besimokant anglų kalbą.

Tuo viskas nesibaigia - mažais žingsneliais einam pirmyn, norim ne tik apie tai diskutuoti, bet ir moksliškai pagrįsti savo metodiką ir įrodyti, kad anglų kalbą įmanoma įvaldyti ,,nezubrinant'' tradicinių vadovėlių, o naudojant dainas, anekdotus, video medžiagą, filmus, serialus, seminarus, audio knygas, straipsnius ir kitą ,,natūralią'' anglų kalbos medžiagą - mokiniai pradeda mažiau bijoti klysti, drąsiau kalba, atsiranda noras daugiau kalbėti ir bendrauti, daugelis mokinių sako, kad jau po kelių pamokų save ,,pagauna'' mąstant angliškai bei lengviau tampa suprantama informacija per radiją ar televizorių.

Vadovaudamasi savo ir savo mokinių patirtimi, noriu ir galiu padėti žmonėms nugalėti savo pačių susikurtas baimes, kurios dažniausiai ir kiša koją išmokti anglų kalbą, praplėsti aktyvų žodyną, ištaisyti sakinio struktūrą (vienas didžiausių iššūkių) bei padėti laisviau jaustis bendraujant.

With Love,
Agnė Kuncaitė

KUO MES SKIRIAMĖS NUO KITŲ?

• Mes siūlome netradicinius kursus (jokių vadovėlių/ jokių manipuliacijų/ jokių ,,užslėptų ginklų'' - bus ką veikt);
• Mes siekiame JUS pažinti ir suprasti;
• Mums labai svarbu PAJAUSTI, koks mokymosi būdas JUMS tinkamiausias;
• Mokydamiesi dirbame su JŪSŲ psichologija (hipnotizuot nemokam), kad BARJERŲ liktų mažiau;
• Remiantis savo patirtimi, netikime, kad ,,išzubrinti'' žodžiai lieka galvoje - galvoje turi likti sakiniai, vaizdai ir matytų vaizdų sukelti jausmai.

KĄ BŪTINA ŽINOTI PRIEŠ PAS MUS ATVYKSTANT:

• NORĖTI kalbėti angliškai ir tuo mėgautis;
• TIKĖTI savimi ir mokytoju;
• SUVOKTI priežastis kodėl nekalbate angliškai:
‣ baimė neteisingai pasakyti;
‣ baimė, kad būsite nesuprastas;
‣ baimė kalbėti angliškai;
‣ per maža patirtis;
‣ ankstesnė nemaloni patirtis;
‣ kita.
• Aiškiai suprasti ir suvokti, kad čia NE STEBUKLAS, NE MAGIJA ir VISKĄ ŽADANČIU marketingu neužsiimam- taigi maloniai nuteikiame, kad su anglų kalba reikės artimai draugauti;
• Ateiti į kursus be jokių išankstinių nusistatymų, atvira širdimi ir nelaukti jokio rezultato, nes mes žinome, kad MĖGAUJANTIS pačiu PROCESU, rezultatas yra pats geriausias!

JOKIŲ ASMENIŠKUMŲ, BET MES PASILIEKAME TEISĘ NEPRIIMTI MOKINIŲ:

• Kurie nori ir tikisi, kad VISKAS BUS UŽ JUOS PADARYTA, o jiems tereikia sumokėti pinigus;
• Kurie gyvena DRAMBLIUKO SVAJONE, kad po kurso jie KALBĖS TOBULAI angliškai;
• Piktų ir gyvenimo nemylinčių žmonių.